Spotkanie

W dniu 05 marca 2019 r. o godzinie 15.30 w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Korszach odbędzie się spotkanie z rodzicami uczniów ostatnich klas (chodzi o Korsze, Garbno, Łankiejmy, Sątoczno). Spotkanie – organizowane przy współudziale Kuratorium Oświaty w Olsztynie – dotyczyło będzie rekrutacji 2019/2020 do szkół ponadpodstawowych i ponadgimnazjalnych.

Napisz pierwszy komentarz
Spotkanie

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
20 Czerwca 2019
Imieniny obchodzą
Bogna, Bogumiła, Bożena, Florentyna,
Franciszek, Michał, Rafał, Rafaela,
Sylwery

Do końca roku zostało 195 dni.
Zodiak: Bliźnięta

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 64 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę