BAL KARNAWAŁOWY 2019

Dnia 18 stycznia  2019r. odbył się Szkolny Bal Karnawałowy. Dzień wcześniej uczniowie przystroili całą salę gimnastyczną setkami kolorowych serpentyn i balonami.

Bal rozpoczął się niezwykle uroczyście, wszyscy uczniowie, nauczyciele oraz rodzice odtańczyli poloneza, którego poprowadziła p. dyrektor Stefania Siewruk - Welens w parze z p. Wiesławem Borówko.

Na balu można było spotkać Elzę, Jaskiniowców, Pipi, wiele ząbiaków i upiorów, był policjant i sam Charlie Chaplin, Kamil Bednarek, zakonnica, piraci, Zorro i motylek, myszka, kotek, księżniczki, wiedźmy, spiderman, aniołki a nawet diabełka. Po paradzie przebierańców i szybkiej muzycznej rozruszance nadszedł czas na konkursy. Najmłodsi mogli się sprawdzić w tańcu na gazecie, tańcu z balonem i zawodach sprawnościowych.  Był też konkurs z nawijaniem cukierka na sznurku na ołówek i konkurs niespodzianka dla rodziców. Starsze klasy mogły wykazać się wiedzą w konkursie kulinarnym, odpowiadając na pytania dotyczące składników kebaba, przepisów na surówkę i kotleta schabowego. Był też niestandardowy pokaz mody karnawałowej by każdy mógł zaprezentować swój strój. Największym jednak powodzeniem cieszył się konkurs Tańca wygibańca.

Wybrano też króla i królową balu. Koronę otrzymała Marta Biełaga w pięknej sukni balowej i Charlie Chaplin do dziś niezidentyfikowany. ;)  xd. Wyróżnienia za wystrzałowe przebranie otrzymali Pipi, Czarna Wiedźma i Siostrzyczka Zakonna. W pokazie mody złoty bilet zdobył nieprzeciętny Kamil Bednarek.

Uczestnicy balu mogli posilić się pysznym bigosem serwowanym w szkolnej stołówce i uzupełnić poziom cukru w słodkim bufecie zorganizowanym przez naszych wspaniałych rodziców.

Program balu i konkursy przygotowały: p. Alina Walewska, p. Monika Kaczmarczyk, p. Ela Lisiczyńska i Paulina Szałkowska (kl.VII). O oprawę muzyczną i nagłośnienie zadbał p. Zbyszek Więcierzewski.

Napisz pierwszy komentarz
BAL KARNAWAŁOWY 2019

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
17 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan,
Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon,
Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Do końca roku zostało 168 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 82 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę