Dzień Babci i Dziadka.

Mimo, że styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni, są takie dwa dni, jedyne dwa dni w roku, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych Babć i Dziadków.

Zapraszanie Babć i Dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w nasz kalendarz  imprez szkolnych. Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości.
Impreza dla Babć i Dziadków odbyła się w naszej szkole w dniu 16.01.2019r.  W pięknie udekorowanej sali dzieci wraz ze swoimi wychowawczyniami  przygotowały  program artystyczny. W większości były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, tańce oraz scenki  związane tematycznie z tymże świętem. Był czas na wspólne odśpiewanie przez wszystkie dzieci tradycyjnego „ Sto lat”, wręczenie własnoręcznie wykonanych upominków oraz wspólny taniec.

Frekwencja jak co roku dopisała.  Rodzice naszych dzieci przygotowali  dla wszystkich słodki  poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty i owoców.  Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Autor: Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
Dzień Babci i Dziadka.

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
17 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan,
Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon,
Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Do końca roku zostało 168 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę