KLASA 5 ODWIEDZIŁA NARNIĘ

Uczniowie klasy piątej podjęli się wykonania projektu, który związany był z treścią omawianej lektury obowiązkowej C. S. Lewisa „Opowieści z Narnii. Lew, Czarownica i Stara Szafa”. W kilku zespołach przez dwie lekcje języka polskiego wykonywali makietę przedstawiającą fantastyczny świat opisany w powieści. Uczniowie musieli wykazać się znajomością treści książki, aby na makiecie znalazły się wszystkie charakterystyczne elementy krainy i odpowiedni bohaterowie. Dodatkowo ćwiczyli umiejętność pracy w grupie.

Piątoklasiści wykazali się wielką wyobraźnią i pomysłowością. Praca przebiegała w przyjemnej atmosferze i udowodniła, że czytanie lektury nie musi być tylko przykrą koniecznością, ale także ciekawą zabawą, przemycaną na lekcje polskiego dzięki metodzie projektu.

Makiety Narnii można obejrzeć w sali nr 13 lub wirtualnie w galerii zdjęć. Zapraszamy!

Ewa Nowińska-Dymek

   

Komentarze użytkowników  
 

Średnia ocen użytkowników

   (0 głos)

 


Dodaj komentarz!
Tylko zalogowani użytkownicy mogą komentować artykuły. Zaloguj się lub zarejestruj.

Nie komentowanomXcomment 1.0.7 © 2007-2019 - visualclinic.fr
License Creative Commons - Some rights reserved
KLASA 5 ODWIEDZIŁA NARNIĘ

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 0
SłabyŚwietny 
 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
17 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan,
Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon,
Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Do końca roku zostało 168 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 84 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę