Sukcesy uczniów w roku szkolnym 2014/15

PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 

KONKURSY NAUKOWE

Nazwa konkursu

Zasięg

Osiągnięcia

Opiekun

 

 

 

 

 

 

 

 

KONKURSY ARTYSTYCZNE

Konkurs plastyczny „Zwierzęta w moim lesie

wojewódzki

Maja Orłowska kl.3 – wyróżnienie

Dominika Gałecka kl.2 - wyróżnienie

B. Starukiewicz

M. Rodziewicz

Konkurs plastyczny       „ Ogród  moich marzeń

wojewódzki

Oliwia Demczuk kl.3 – I miejsce

B. Starukiewicz

Konkurs Recytatorski

gminny

Zuzanna Iwańska kl.5– III miejsce

A.Mikołajczyk-

Ekstowicz

Konkurs plastyczny na Kartkę Walentynkową

gminny

Sandra Bura kl.5 – II miejsce

D. Wołkowiak

Konkurs „ Palmy , pisanki i stroiki wielkanocne

gminny

Paulina Szałkowska kl.5 – I miejsce kat. „pisanki”

Oliwia Żuk, Maria Iwańska kl.3 – II miejsce kat. „pisanki”

Maja Orłowska kl.3  – III miejsce kat  „ palmy”

D. Wołkowiak

KONKURSY  SPORTOWE

Zawody Sportowe w Piłce nożnej chłopców i dziewcząt- szkoła podstawowa

gminny

II m- chłopcy

III m- dziewczęta

Z. Więcierzewski

Zawody piłki nożnej chłopców i dziewcząt  – Piątki piłkarskie – gimnazjum

gminny

II miejsce – chłopcy

III miejsce – dziewczęta

W. Borówko

Minipiłka ręczna szkół podstawowych

gminny

II – chłopcy

II – dziewczęta

W. Borówko

Z. Więcierzewski

Piłka koszykowa gimnazjum

gminny

III – chłopcy

III – dziewczęta

W. Borówko

Piłka siatkowa gimnazjum

gminny

II – chłopcy

III – dziewczęta

W. Borówko

Minipiłka  siatkowa  - Korsze

gminny

II m – chłopcy

Z. Więcierzewski

Minipiłka halowa dziewcząt i chłopców

gminny

II – chłopcy

III – dziewczęta

W. Borówko

Z. Więcierzewski

Minipiłka  ręczna gimnazjum

gminny

III – chłopcy

III – dziewczęta

W. Borówko

Z. Więcierzewski

Halowe Mistrzostwa Gminy szkół gimnazjalnych w piłce nożnej dziewcząt

gminny

I - dziewczęta

W.Borówko

Halowe Mistrzostwa Gminy szkół gimnazjalnych w piłce nożnej chłopców

gminny

I - chłopcy

W.Borówko

XXXV Bieg Bartów

regionalny

Angelika Krzyżanowska kl.5  – III miejsce

Z. Więcierzewski

ONKURSY NAUKOWE

Nazwa konkursu

Zasięg

Osiągnięcia

Opiekun

Konkurs Matematyczny

gminny

Adam Grabowski - Im

Barbara Starukiewicz

Konkurs Ortograficzny

gminny

Marta Skrzydel – Im

Kacper Borucki – II m

Barbara Starukiewicz

 
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Poniedziałek
20 Maja 2019
Imieniny obchodzą
Anastazy, Asteriusz, Bazyli, Bazylid,
Bazylis, Bernardyn, Bernardyna,
Bronimir, Iwo, Sawa, Teodor, Wiktoria

Do końca roku zostało 226 dni.
Zodiak: Byk

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 48 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę