Dzień Babci i Dziadka

Dzieciaki z oddziałów przedszkolnych i klas I – III zaprosiły do naszej szkoły swoje babcie i swoich dziadków, aby wspólnie uczcić ich święto. Impreza odbyła się dnia 21 stycznia 2014r. na sali gimnastycznej.Jak co roku przybyło dużo gości.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
Więcej…
 
Kolejny sukces na Festiwalu Jasełek

18 stycznia 2014r. w Bazylice św. Jerzego w Kętrzynie odbył się XVII Festiwal Jasełek. Nasza grupa teatralna zaprezentowała w nim Jasełka pt. „ Betlejem to my sami”.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 1
SłabyŚwietny 
Więcej…
 
Jasełka i wspólne kolędowanie

Nasza grupa teatralna MAŁOLAT dnia 12.01. 2014 r w świetlicy wiejskiej zaprezentowała  JASEŁKA. Później nastąpiło wspólne kolędowanie.  Mieliśmy okazję  usłyszeć całą plejadę kolęd od tych mało znanych, przez tradycyjne, które przez wieki przekazywane są z pokolenia na pokolenie do współczesnych pastorałek.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 7
SłabyŚwietny 
Więcej…
 
Pomoc misjom

6 stycznia 2014r. w uroczystość Objawienia Pańskiego  przypadał Dzień Pomocy  Misjom. Uczniowie naszej szkoły również włączyli się w to dzieło. Zorganizowaliśmy zbiórkę pieniędzy. Zebraną kwotę pieniędzy (350 zł) przekazaliśmy  misjonarzowi ks. Tomaszowi Rosa, który pochodzi z Kętrzyna, a obecnie  pracuje w Tanzanii we wschodniej Afryce. Ksiądz Tomasz miał przybyć na spotkanie do naszej szkoły , niestety nagła choroba uniemożliwiła mu przyjazd. Bardzo żałujemy, że nie mogliśmy spotkać się z misjonarzem. Mamy nadzieję, że ks. Tomasz odwiedzi nas podczas następnego pobytu w Polsce.

Wszystkim, którzy włączyli się w pomoc misjom bardzo dziękujemy.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Lekcje języka polskiego nie muszą być nudne !

O tym, jak trudna jest praca aktora, scenarzysty, a nawet kostiumologa, mogli się przekonać uczniowie klasy V. Pani Agata Płaskowicka-Rakiel, nauczycielka języka polskiego, wyznaczyła uczniom bardzo poważne zadanie – zapoznać kolegów z mitologią starożytnej Grecji przy pomocy inscenizacji mitu o Demeter i Korze. Uczniowie byli zachwyceni.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 8
SłabyŚwietny 
Więcej…
 


Strona 105 z 111
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Środa
17 Lipca 2019
Imieniny obchodzą
Aleksander, Aleksy, Andrzej, Bogdan,
Dzierżykraj, Januaria, Julietta, Leon,
Marceli, Marcelina, Maria Magdalena

Do końca roku zostało 168 dni.
Zodiak: Rak

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę