Wesołe popołudnie

W miłej i świątecznej atmosferze przebiegało „Wesołe popołudnie” , które odbyło się 13 grudnia 2013r.w Świetlicy Wiejskiej w Garbnie w godz.15.30-17.00.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
Więcej…
 
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Kętrzynie, Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Kętrzynie były organizatorami eliminacji powiatowych kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy pożarom”. Celem całej akcji jest zainteresowanie dzieci i młodzieży, ich nauczycieli i opiekunów problematyką ochrony przeciwpożarowej, tradycją, służbą i ciężką pracą strażackich środowisk, w tym działaniami ratowniczo–gaśniczymi i zabezpieczającymi podczas pożarów, klęsk żywiołowych, katastrof, wypadków i innych zagrożeń. Mają one też na celu popularyzowanie znajomości przepisów ppoż. oraz zasad postępowania na wypadek powstania pożaru.

Na konkurs wpłynęły 162 prace w 4 grupach wiekowych.

Trudny orzech do zgryzienia miała komisja sędziowska, w skład której wchodzili funkcjonariusze kętrzyńskiej komendy. Po burzliwych obradach jury wyłoniło laureatów.  W śród nich nagrodzony został Klaudiusz Paradowski z klasy 6. Jego praca  weźmie udział w finale wojewódzkim konkursu.  Naszemu artyście życzymy weny twórczej i wielu sukcesów artystycznych.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Zaproszenie

Dnia 20.12.2013r. o godz. 8:00 w Zespole Szkół w Garbnie odbędą się Jasełka.

Zapraszamy.

Organizatorzy:

Koło teatralne

Barbara Starukiewicz

Małgorzata Rodziewicz


Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Mikołajkowe spotkanie

6 grudnia, w Świetlicy Wiejskiej w Garbnie, odbyły się Mikołajki dla dzieci. Organizatorem imprezy był Zespół Szkół w Garbnie. Całość przygotowały panie: D. Wołkowiak i J. Komarowska – Rysz. Na spotkanie z Mikołajem licznie przybyły dzieci z Garbna i okolicy w różnym wieku, od 2 do 13 lat oraz ich rodzice. Wszyscy wspaniale się bawili, tańczyli i śpiewali piosenki o Świętach, Mikołaju i zielonej choince. W trakcie zabawy odbywały się konkursy, które dostarczyły uczestnikom wielu wrażeń i emocji. Wszyscy uczestnicy konkursów otrzymali nagrody. Najważniejszym momentem Mikołajkowego spotkania była wizyta Mikołaja, który przybył z workiem prezentów dla wszystkich dzieci. Po rozdaniu słodkich upominków dzieci zabrały Mikołaja do tańca i wspólnego śpiewania. Mikołajkowe spotkanie było świetną okazją do wspólnej zabawy. Rodzice miło spędzili czas wolny przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku. Na zakończenie imprezy wszyscy jednogłośnie stwierdzili, że spotkamy się znowu za rok.

Podziękowania za pomoc w przygotowaniu imprezy dla pani Justyny Radtke – Ossowskiej za dekorację świetlicy oraz panów: Jarosława Laska i Pawła Rataja.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Zaproszenie

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI I RODZICÓW NA

„WESOŁE POPOŁUDNIE”,

KTÓRE ODBEDZIE SIĘ 13 GRUDNIA 2013R.

W ŚWIETLICY WIEJSKIEJ W GARBNIE W GODZ.15.30-17.00. W CZASIE SPOTKANIA BĘDZIEMY WYKONYWAĆ OZDOBY CHOINKOWE.

PROSIMY O PRZYNIESIENIE KLEJU I NOŻYCZEK.

 

 

 

 

 

ORGANIZATORZY:

J.DĄBKOWSKA,J.SAIK-NAUCZYCIELKI ZS W GARBNIE

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 


Strona 105 z 109
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Czwartek
18 Kwietnia 2019
Imieniny obchodzą
Apoloniusz, Bogusław, Bogusława,
Flawiusz, Gościsław

Do końca roku zostało 258 dni.
Zodiak: Baran

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę