WARSZTATY ŚWIĄTECZNE W KLASIE 3

W środę 18.12.2019r. w godz.16-18.30  w sali nr 4 w Szkole Podstawowej w Garbnie odbyły się niezapomniane warsztaty świąteczne. Tego dnia uczniowie klasy 3 mieli przyjemność pracować pod kierunkiem niezwykle kreatywnej i utalentowanej osoby - Pani Anny Gnoińskiej. Pani Ania jest emerytowaną nauczycielką naszej szkoły , a jednocześnie babcią trzecioklasistki. Na warsztaty przybyła z rodzinką- z córką Dominiką i wnuczętami Dominikiem i Weronką. Pomimo, że odwykła już od pracy w szkole, dla nas zrobiła wyjątek i zgodziła się poprowadzić popołudniowe zajęcia.

Podczas warsztatów uczniowie klasy 3 pod kierunkiem Pani Ani wykonali piękne świeczniki,  zrobili też zawieszane gwiazdki oraz papierowe i brokatowe choineczki. Odbył się również konkurs  świąteczny, w którym trzecioklasiści popisali się wiedzą. Wszystkich uczestników nagrodzono upominkami. Podczas zajęć panowała twórcza i miła atmosfera, a czas nieubłaganie mijał. Pani Ania przekazała nam na zakończenie zajęć materiały i pomysły na wykonanie oryginalnych łańcuchów choinkowych, zaś córka Weronika przygotowała dzieciom świąteczne kolorowanki. Wyczarowane przez dzieci świąteczne cudeńka powędrowały  do ich domów.

Uczniowie klasy 3 wraz z Wychowawczynią pragną złożyć serdeczne podziękowania Pani Ani i jej Rodzinie za przeprowadzenie niezwykłych i niezapomnianych warsztatów.

Organizatorzy: Joanna, Hanna i Marek Saikowie

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Wesołe ferie zimowe…

Dyrekcja Szkoły Podstawowej w Garbnie informuje, że w dniach 20.01.2020r.- 24.01.2020r. w naszej szkole będzie odbywało się półzimowisko dla dzieci klas I – VIII. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych. Liczba miejsc jest ograniczona. O szczegółach organizowanego wypoczynku, odpłatności zostaną Państwo poinformowani po przerwie świątecznej.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszamy uczniów, rodziców, dziadków na Jasełka  w piątek 20 grudnia 2019r. o godz. 9.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły.

Dzieci z koła teatralnego z opiekunami

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
UWAGA RODZICE!

Przerwa świąteczna trwa od 23.12.2019r. do 06.01.2020r.

We wszystkie dni robocze  przerwy świątecznej  - zajęcia opiekuńczo - wychowawcze w godzinach od 8.00 do 13.20 ( bez dowozu i wyżywienia).

W czasie przerwy świątecznej  z wyjątkiem 24.12.2019r. ( wigilia) czynny będzie także oddział przedszkolny w godzinach od 8.00 do 13.20 ( bez dowozu i wyżywienia).Dyżur pełnić będą panie Alina Walewska i Monika Kaczmarczyk.

Wszystkich chętnych, którzy zechcą ten czas spędzić w szkole – zapraszamy.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
SZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

W listopadzie 2019r. został ogłoszony w naszej szkole konkurs plastyczny na na„Najładniejszą kartkę świąteczną”. Celem konkursu było podtrzymywanie wśród dzieci bożonarodzeniowej tradycji oraz  zachęcenie ich do wypowiedzi w formie plastycznej. Na konkurs wpłynęło ogółem 65 prac uczniów z przedszkola i klas 1-8. W dniu 16 grudnia 2019r. jury w składzie p.Z.Więcierzewski przewodniczący., p.M.Włodarska i p.E.Nowińska–Dymek rozstrzygnęło konkurs i wybrało najciekawsze prace w poszczególnych kategoriach wiekowych. Nagrody główne w konkursie ufundowała pani dyrektor Stefania Siewruk-Welens, zaś organizatorzy konkursu p. J.Saik i Z.Więcierzewski nagrodzili wszystkich uczestników słodkim upominkiem.

Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:  

 

WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO

na„Najładniejszą kartkę świąteczną”

PRACE NAGRODZONE

Przedszkolaki

I miejsce– LENA BUKOWSKA  gr.Oa

II miejsce – SZYMON STEFANIAK gr.Ob

III miejsce – KAJA GASZCZYŃSKA gr.Oa

Klasy 1-3

I miejsce– OLIWIA URBANOWICZ kl.3

II miejsce – AGATA SZYMKOWSKA-SAWICKA kl.2

III miejsce – GABRIELA SOBÓTKA kl.2

Klasy 4-8

I miejsce– JULIA MAŁYSKA kl.5

II miejsce – MILENA LASEK kl.5

III miejsce – WIKTORIA ŚWIĘCKA kl.7

Wyróżnienia

1.STANISŁAW LISICZYŃSKI kl.7

2.AMELIA IWANOWSKA kl.6

Nagrody i dyplomy zostaną wręczone ww uczniom w piątek 20 grudnia 2019r. podczas apelu bożonarodzeniowego.

Dziękujemy za udział w konkursie i gratulujemy wygranej!

Organizatorzy

J.Saik, Z.Więcierzewski

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 


Strona 10 z 130
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Września 2020
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 120 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę