Akcja Tydzień Kolorów - ANTYDEPRESYJNA SZKOŁA "Uwolnij pozytywne emocje"

Od 13 do 16 stycznia nasza szkoła zamieniła się w prawdziwie bajkowy świat. Uczniowie i nauczyciele każdego dnia mieli za zadanie ubrać się w określone barwy (czerwony, zielony, żółty, niebieski). Każdego dnia było do wykonania także zadanie specjalne jak: stworzenie "Bukietu pozytywnych emocji", przebranie jednej lub kilku osób z klasy w strój z recyklingu, napisanie wiersza z wyrazami zawierającymi trudności ortograficzne a ostatnim zadaniem było stworzenie szalonej fryzury lub nakrycia głowy (tego dnia w naszej szkole pojawiło się całe mnóstwo niebieskowłosych uczniów. Wszystkie klasy z zaangażowaniem uczestniczyły w zadaniach. Efekty na zdjęciach poniżej. Na wyróżnienie zasługuje grupa  p.Ali Walewskiej, która każdego dnia była w stu procentach ubrana w odpowiedni kolor. Brawo Zerówkowicze!!!

E.L.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
WOSP

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

12 stycznia uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zbiórce pieniędzy  na Wielka Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Paulina Paluch, Oliwka Demczuk, Michalina Rutkowska i nasz kapitan sztabowy Artur Hul - spisaliście się na medal.

Uczniom towarzyszyły nauczycielki p.Agnieszka Liman i p.Ela Lisiczyńska.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
Zbiórka na rzecz schroniska w Pudwągach i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Korszach.

W dniach 27.11 – 06.12.2019  w ramach akcji organizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej "Razem na Święta" Samorząd  Uczniowski zorganizował w szkole zbiórkę na rzecz schroniska w Pudwągach i Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Korszach.

18 grudnia przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego w wraz z P. Monika Kaczmarczyk i grupą przedszkolaków zawieźli wszystkie zebrane dary do zwierzaczków.

Szanowni Państwo,

w imieniu Ministra Edukacji Narodowej Dariusza Piontkowskiego bardzo serdecznie dziękuję za włączenie się do naszej akcji „Razem na Święta”. Inicjatywa miała na celu zachęcenie uczniów do działań charytatywnych i wsparcia osób potrzebujących w okresie przedświątecznym.

W tej edycji (grudzień 2019 roku) do naszej akcji przyłączyło się ponad 1 mln 100 tys. uczniów i prawie 117,5 tys. nauczycieli. Otrzymaliśmy od Państwa ponad 10 tys. zgłoszeń!

E.Lisiczyńska

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
XXIII Festiwal Jasełek w Bazylice Mniejszej św. Jerzego w Kętrzynie

Dnia 18 stycznia 2020r. uczniowie z grupy teatralnej działającej w naszej szkole pod opieką pań B. Starukiewicz, M. Rodziewicz i E. Lisiczyńskiej wzięli udział w XXIII Festiwalu Jasełek organizowanym przez Parafialny  Oddział Akcji Katolickiej Parafii św. Jerzego w Kętrzynie. W festiwalu wzięło udział 26 grup ( grupy teatralne z przedszkola, klas 1-3 i 4-8). Po obejrzeniu wszystkich występów Jury przyznało miejsca poszczególnym grupom w trzech  kategoriach . Nasz występ bardzo się podobał jurorom. Ich szczególne uznanie zdobyła nasza scenografia, którą zaprojektował i wykonał p. Zbyszek Więcierzewski. Wyróżniono także Malwinkę Wiaterek za piękny śpiew. To wszystko sprawiło, że ostatecznie znaleźliśmy się w grupie 6 szkół, którym przyznano I miejsce. Odnieśliśmy sukces, z którego bardzo się cieszymy. Dziękujemy naszym młodym artystom i rodzicom, którzy tego dnia bardzo nam pomagali.

Barbara Starukiewicz

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 
DZIEŃ BABCI I DZIADKA W NASZEJ SZKOLE

14 stycznia 2020r. gościliśmy w murach naszej szkoły niezwykłe osoby. Z okazji zbliżającego się święta, do szkoły w Garbnie przybyli licznie Babcie i Dziadkowie, aby obejrzeć występy swoich wnucząt. Przedszkolaki i uczniowie klas 1-3 i 5 pod kierunkiem swoich nauczycielek przygotowali i zaprezentowali różnorodny repertuar. I tak w wykonaniu najmłodszych obejrzeliśmy jasełka oraz  tańce „Śnieżynki i Dziadek Mróz”,„Chocolate”, iprowizację ruchową do piosenki w „Krainie Babci i Dziadka”oraz usłyszeliśmy piosenkę o bałwanku. Podsumowaniem imprezy były życzenia skierowane do seniorów, upominki wręczone przez dzieci, wspólne zdjęcia, a także słodki poczęstunek przy herbatce i kawie. To był rodzinnie i miło spędzony czas. Dziękujemy serdecznie Gościom za obecność i zapraszamy do nas za rok!

Joanna Saik

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj
 


Strona 8 z 130
Aktualności
Reklama
free pokerfree poker

INTERNET XXI WIEKU

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
22 Września 2020
Imieniny obchodzą
Joachim, Joachima, Maurycy, Prosimir,
Tomasz

Do końca roku zostało 101 dni.
Zodiak: Panna

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 141 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę