Drodzy Rodzice!

Informujemy,  że dni 2,3,7 kwietnia 2015r. są dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych. Jeśli w tym czasie potrzebują Państwo opieki świetlicowej dla swoich dzieci to prosimy o informację do wtorku 31.03.2015r. ( w sekretariacie szkoły nr. tel. 89 754 37 32 lub u wychowawcy)

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
WYNIKI KONKURSÓW

 

Informujemy o wynikach konkursów , które odbyły się w ostatnim czasie na terenie naszej szkoły.

Konkurs rysunkowy dla uczniów klas I – III pt. „ Drzewa naszych lasów”

1 miejsce

Milena Chruścińska kl. 1

Marta Skrzydel kl. 3

2 miejsce

Marysia Iwańska kl. 3

Maja Orłowska kl. 3

3 miejsce

Julia Wawrzoła kl. 1

Zuzia Lewkowicz kl.1

Dyplomy i nagrody rzeczowe zostaną wręczone podczas obchodów „Dni Przyjaciół Lasu” w kwietniu 2015r.

Konkurs recytatorski  dla uczniów klas IV – VI i  I – III gimnazjum

1 miejsce

Zuzanna Iwańska kl.5

2 miejsce

Oliwia Bednarczyk kl.4

3 miejsce

Patrycja Konopska kl. 2gim

Konkurs „ Mistrz czytania ze zrozumieniem”  dla uczniów klas IV – VI i  I – III gimnazjum

1 miejsce

Michał Bura  kl.6

2 miejsce

Emilia Żmijewska  kl.3gim

3 miejsce

Paulina Wawrzoła  kl. 3gim

 

Konkurs „ Znam lektury”  dla uczniów klasy III SP

1 miejsce

Marta Skrzydel

2 miejsce

Maja Orłowska

3 miejsce

Oliwia Demczuk

Gratulujemy i  życzymy kolejnych sukcesów.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Konsultacje z rodzicami.

Dnia 02.03.2015r. ( poniedziałek) w godz. 15.00 - 16.00 - konsultacje dla rodziców.

Serdecznie zapraszamy.

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 
Halowe Mistrzostwa Gminy w Piłce Nożnej
PDF Drukuj Email
 
Najlepsi uczniowie po I semestrze roku szkolnego 2014/15

Klasa I

1.Janułajtys Michał

2.Chruścińska Milena

3.Wawrzoła Mateusz

4.Lewkowicz Zuzanna

5.Gałecki Karol

6.Turska Justyna

Klasa II

1.Gałecka Dominika

2.Wiśniewska Gabriela

Klasa III

1.Skrzydel Marta

2.Iwańska Maria

3.Grabowski Adam

4.Borucki Kacper

5.Orłowska Maja

6.Wiaterek Martyna

7.Paluch Paulina

8.Wawrzoła Bartek

9.Żuk Oliwia

10.Gugnacki Mikołaj

11.Małyska Joanna

Klasa IV

1.Szachniewicz Patryk

2. Bura Aleksandra

Klasa V

1.Iwańska Zuzanna

2. Kasperek Paulina

Klasa VI

1.Bura Michał

Klasa II gimnazjum

1.Skrzydel Dominika

2.Kozub Julia

3.Banul Karolina

Klasa III gimnazjum

1.Sadkowski Dominik

 

Wszystkim uczniom  gratulujemy wysokich wyników w nauce  oraz życzymy sukcesów w następnym semestrze. Rodzicom dziękujemy za trud włożony w wychowanie swojego dziecka .

Dyrekcja szkoły

Napisz pierwszy komentarz
PDF Drukuj Email
 


Strona 1 z 27
Aktualności
free pokerfree poker

Kalendarz


Dzisiaj jest: Wtorek
31 Marca 2015
Imieniny obchodzą
Amos, Balbina, Beniamin, Dobromira,
Gwidon, Kirył, Korneli, Kornelia

Do końca roku zostało 276 dni.
Zodiak: Baran

Kto nas odwiedza

Naszą witrynę przegląda teraz 99 gości 

© 2010 Zespół Szkół w Garbnie.

Zawartość serwisu jest chroniona prawami autorskimi.

Licznik odwiedzin

Dodatki na stronę